Alfabet cu albinute - Clasa albinutelor

   ALFABET CU ALBINUȚE-LITERE MARI DE TIPAR    Clasa albinuțelor Alfabet potrivit pentru clasa albinuțelor- Se pot decupa literele și se formează mesaje ce pot fi afișate pe tablă sau pe panouri cu diverse ocazii.       Planse cu literele mari de tipar pentru afisare.        Descărcați fișierul de  aici  .       Mult succes!                Ilona

Săptămâna verde - activități

 

Săptămâna verde - Planificarea activităților

      Noi vom avea Săptămâna verde la sfârșitul lui aprilie, 24-28. Am planificat câteva activități care ne vor apropia mai mult de natură și ne vor responsabiliza mai mult. Va fi o săptămână plină, în fiecare zi ne vom bucura de verdele din jurul nostru.

     Puteți descărca planificarea de aici.

    Dacă doriți să folosiți o parte din ea sau să modificați ceva, descărcați prezentarea, apoi editați. 

       prezentare

     Mult succes!

              Ilona
Comentarii

Trimiteți un comentariu