SCOALA ALTFEL ...iarna

 SCOALA ALTFEL 18-22 decembrie 2023   Vom avea școala altfel în ultima săptămână a modulului 3. Am gândit un plan simplu, cu activități care se pot desfășura în sala de clasă, cu minimum de materiale. Activitățile se concentrează pe sărbătorirea Crăciunului, recunoștință, fapte bune și iarnă. Planul este convertit în pdf, linkurile sunt active. Iată planul: Pentru detalieri pe zile și linkuri necesare, descărcati planul de  AICI.   Mult succes!

Pliante literele Ă, Î , Â - CLASA PREGĂTITOARE

 

Pliante litere Ă, Î, Â

CLASA PREGĂTITOARE

Pliante pentru literele Ă-pălărie
                                    Î-înghețată și împărat
                                    Â-câine
Dacă nu știți cum să îndoiți pentru ca jumătățile să se îmbine perfect, intrați la prima postare despre pliante, AICI am explicat pașii îndoirii.

Descarcă pliantele cu literele ă, î, â de AICI.

Sper să vă fie de folos!
Spor și succes!
         Ilona

Comentarii