Pliante literele Ă, Î , Â - CLASA PREGĂTITOARE

  Pliante litere Ă, Î, Â CLASA PREGĂTITOARE Pliante pentru literele Ă-pălărie                                     Î-înghețată și împărat                                     Â-câine Dacă nu știți cum să îndoiți pentru ca jumătățile să se îmbine perfect, intrați la prima postare despre pliante,  AICI  am explicat pașii îndoirii. Descarcă pliantele cu literele ă, î, â de  AICI. Sper să vă fie de folos! Spor și succes!          Ilona

Litera H - fisa de citire, fise de lucru-clasa pregatitoare

 

Câteva materiale pentru litera H:
👄 FIȘĂ DE CITIRE

👀CAREU pentru căutare de cuvinte

👍REBUS

💙 FIȘĂ pentru discriminarea literelor h și n
Descarcă fișele de AICI.

Sper să-ți fie de folos! Mult succes!
                                      Ilona

Comentarii