SCOALA ALTFEL ...iarna

 SCOALA ALTFEL 18-22 decembrie 2023   Vom avea școala altfel în ultima săptămână a modulului 3. Am gândit un plan simplu, cu activități care se pot desfășura în sala de clasă, cu minimum de materiale. Activitățile se concentrează pe sărbătorirea Crăciunului, recunoștință, fapte bune și iarnă. Planul este convertit în pdf, linkurile sunt active. Iată planul: Pentru detalieri pe zile și linkuri necesare, descărcati planul de  AICI.   Mult succes!

Litera Ț-fisa de citire, fise de lucru

Materiale pentru litera Ț.
👄FIȘĂ DE CITIRE
  
😊FIȘĂ DE LUCRU - înțelegerea textului


👀CAREU pentru căutare de cuvinte

👍REBUS

💙FIȘĂ DE LUCRU-CUVINTE, PROPOZIȚII

💚CAREU pentru diferențierea literelot T-Ț

Descarcă materialele de AICI.

Mult succes și inspirație!

Ilona


 

Comentarii