LIMONADĂ CU PROVOCĂRI

Copilul tău e încă în VACANŢĂ şi vrei să-i faci o surpriză!!! Ai timp să-l provoci!
  Ţi-am pregătit câteva activităţi amuzante. Poţi descărca fişa pentru bileţelele-provocări de aici:
                   descarcă

Poţi să printezi pe coli colorate, le decupezi fâşii, le îndoi şi le pui, aşa cum am făcut eu pentru elevii mei, în pahare-borcan pentru limonadă, pe pai poţi lipi un steguleţ cu mesaj .
(  Te iubesc! Vacanţă plăcută! Pupici!).
  Sigur copilul tău va fi încântat!

Eu am oferit fiecărui elev la sfârșit de an școlar câte o limonadă cu provocări. Le-a plăcut foarte mult.
        Spor şi DISTRACŢIE!

Nu pleca! Provocările nu s-au terminat! Urmăreşte-mă! Dacă ai și alte idei, lasă-mi un comentariu.