Stegulețe cu litere - decor pentru serbare

  Stegulete cu litere Banner pentru serbarea abecedarului -decor       Pentru serbarea de sfârșit de an, ca banner poți folosi stegulețele cu litere. Sunt ușor și ieftin de realizat.  Documentul conține litere pentru a putea scrie: 1. SERBAREA ABECEDARULUI 2. PARADA LITERELOR      Realizare: Se printează pe coli colorate, se decupează pe contur, se lipește sau capsează pe o sfoară.  Stegulețele vor fi un decor colorat și vesel. Descarcă steguletele. Spor și succes!      Ilona

Săptămâna verde - diplome

 


Pentru Săptămâna verde - DIPLOME

            
              Am lucrat în Canva câteva modele diplome. Majoritatea sunt mai prietenoase cu mediul, mai puțină culoare și 2 diplome de colorat.
             descarca 

 

  
             descarca diplome de colorat
             


             Mult succes!
                      Ilona

Comentarii