Pliante literele Ă, Î , Â - CLASA PREGĂTITOARE

  Pliante litere Ă, Î, Â CLASA PREGĂTITOARE Pliante pentru literele Ă-pălărie                                     Î-înghețată și împărat                                     Â-câine Dacă nu știți cum să îndoiți pentru ca jumătățile să se îmbine perfect, intrați la prima postare despre pliante,  AICI  am explicat pașii îndoirii. Descarcă pliantele cu literele ă, î, â de  AICI. Sper să vă fie de folos! Spor și succes!          Ilona

Săptămâna verde - diplome

 


Pentru Săptămâna verde - DIPLOME

            
              Am lucrat în Canva câteva modele diplome. Majoritatea sunt mai prietenoase cu mediul, mai puțină culoare și 2 diplome de colorat.
             descarca 

 

  
             descarca diplome de colorat
             


             Mult succes!
                      Ilona

Comentarii