Stegulețe cu litere - decor pentru serbare

  Stegulete cu litere Banner pentru serbarea abecedarului -decor       Pentru serbarea de sfârșit de an, ca banner poți folosi stegulețele cu litere. Sunt ușor și ieftin de realizat.  Documentul conține litere pentru a putea scrie: 1. SERBAREA ABECEDARULUI 2. PARADA LITERELOR      Realizare: Se printează pe coli colorate, se decupează pe contur, se lipește sau capsează pe o sfoară.  Stegulețele vor fi un decor colorat și vesel. Descarcă steguletele. Spor și succes!      Ilona

Litera  - fisa de citire, fise de lucru, clasa pregatitoare


Câteva materiale pentru litera Â:
👄 FIȘĂ DE CITIRE

👀CAREU  pentru căutarea cuvintelor

👍REBUS 

😊FIȘĂ DE LUCRU

💥DISCRIMINAREA literelor A,Ă,Â

Poți descărca toate materialele de aici.

Mult succes!
     Ilona


Comentarii