BINGO despre vacanţă- prima zi de școală

În primele zile de şcoală vorbim mult despre vacanţă. Am conceput o fişă prin care aflăm ce au făcut colegii. Ne place să jucăm BINGO! Trebuie să ne plimbăm prin clasă, să discutăm, să punem întrebări. Este antrenant şi aflăm multe lucruri despre ceilalţi.

Iată fişa. Dacă îţi place, o poţi descărca de AICI.

1. Rodica Daniela Ilie10 septembrie 2019 la 16:46

Grozav joc! Mă simt ca-n copilărie. Voi, copii, cum vă simţiţi? Ca-n Rai, aşa-i?

RăspundețiȘtergere
  2. Si *I-ul de la dezinvolti, plecat în vacanta!

RăspundețiȘtergere